MatriⓇ kontinentaal- ja kušettvoodid

MatriⓇ kontinentaal- ja kušettvoodid

www.matri.fi

 

Matri juured ulatuvad aastasse 1986, mil Soomes, Perniös asutati ettevõte Matri. Tänasel päeval on Matri esindatud paljudes maades: Saksamaal, Šveitsis, Austrias, Hispaanias, Soomes, Rootsis ja nüüd ka Eestis.

Kõik voodid valmistatakse Matri enda tehases tuginedes 30-aastasele kogemusele ja disaini traditsioonidele. Seega saavad kliendid kindlad olla, et tooraine ja tootmisprotsessid järgivad alati samu kõrgeid kvaliteedi standardeid. Kvaliteet ja naturaalsed materjalid on Matri üks peamisi prioriteete. Voodite tootmisel kasutatakse ainult EL-is toodetud ja sertifitseeritud materjale, mida hangitakse valitud tarnijatelt – looduse ja igaühe tervise huvides. See tagab Sulle hea une.

Ettevõtte rakendab ISO 9001 sertifitseeritud kvaliteedi juhtimissüsteemi ja ISO 14001 keskkonnasertifikaati. Tehas, kus toodetakse Matri voodeid, asub Pärnu külje all.

Kontinentaalvoodi Aurea tunnistati Saksa tarbijakaitseorganisatsiooni “Stiftung Warentest“ poolt parimaks voodiks. Testiti erinevaid kategooriaid – mugavus, magamiskeskkond, vastupidavus, tervis jne. Tegu on suure tunnustusega, kuna Saksa kliendid on kõige nõudlikumad kvaliteedi ja raha eest saadava väärtuse suhtes.

MatriⓇ  Idee:

Neli asja, mis teevad Matri voodi eriliseks:

  • Vastupidavus
  • Ületamatu ergonoomia ja mugavus
  • Kvaliteetmaterjalid
  • Tipptasemel disain kohandatav vastavalt Sinu soovile

 

Riietatud“ voodid

Saad disainida oma voodit kümnetes ja kümnetes värvitoonides. Osa Matri kontseptsioonist on vahetatavad katteriided. Saad valida oma maitsele ja meeleolule täpselt vastava värvi.

 

Rohkem infot www.matri.fi